ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:30 31.10


У Полтаві провели акцію щодо боротьби з інсультом

Просвітницький захід "Переможемо інсульт разом" організували та провели в Полтаві управління у справах сім’ї, молоді та спорту міськвиконкому та волонтери УМСА, повідомили у міській раді.

Захід проходив на трьох локаціях: ТЦ "Київ", ТЦ "Злато місто" і Театральна площа міста.

Під час заходу студенти-волонтери поширювали серед полтавців інформаційні листівки, проводили опитування, вимірювали артеріальний тиск, навчали визначенню первинних ознак інсульту, всім охочим надавалась консультація лікарями щодо факторів ризику та причини виникнення інсульту.

Мета акції – привернути увагу громади до основних факторів ризику розвитку інсульту та питань профілактики серцево-судинних захворювань.

Адже інсульт легше попередити, ніж лікувати та долати його наслідки.

Довідково: Починаючи з 2004 року, 29 жовтня світова громадськість відзначає День боротьби з інсультом. За статистикою кожної другої секунди у світі у когось виникає інсульт, а кожної шостої – від інсульту назавжди переривається одне життя. Україна посідає одне з перших місць в Європі за показниками захворюваності та інвалідності від інсульту. Щороку майже 100 тисяч українців стають його жертвами, кожен п’ятий – помирає.

 

інсульт, акція

За темою:

  • Цьогоріч на Полтавщині померло понад 400 пацієнтів із інсультом
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.