ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

21:39 06.05


У Полтаві провели День домогосподарки. ФОТО

6 травня в Полтавському міському парку відпочинку "Перемога" відбулося розважальне родинне свято "День домогосподарки".

Свято відбулося в рамках проекту ініціативної групи "Це по-полтавськи", який реалізовується ще в 15-ти містах України за підтримки Міжнародної організації з міграції (МОМ). Подібні проекти, реалізовані з МОМ, назви яких містять приналежність до регіону, активно реалізуються на Західній Україні, а також у Києві, Харкові, Дніпрі, Хмельницькому, Львові та Кривому Розі.

Ініціативна група полтавців, які були раніше не знайомі між собою, зібралися разом, щоб написати проект, виграли грант на певне обладнання, щоб проводити такі свята для полтавців. Мова про звукову апаратуру, проектор та екран. Метою проекту є згуртування населення з метою вирішення різних соціальних проблем – в основному, внутрішньо переміщених осіб, а також учасників АТО.

 – сказала член ініціативної групи, співорганізатор свята, виконувач обов'язків директора Полтавського міського будинку культури Оксана Дейнега.

На свято домогосподарки до парку відпочинку "Перемога" запросили вимушено переміщених осіб, зарази яких, власне, й діє Міжнародна організація з міграції, та родини учасників АТО.

Коли вшановують українських захисників, чомусь часто на другий план ставлять тих, заради кого здійснюються подвиги, ті, хто ростить наших дітей і з нетерпінням чекає на нас удома. Ми захотіли виправити несправедливість та влаштувати свято про наших дружин, які в нашу відсутність удома підтримують родинне вогнище

розповів голова Центру соціальної адаптації інвалідів та ветеранів АТО Андрій Кошман.

У програму свята включили розваги для дітей, конкурси для мам – домогосподарок, виступи художніх колективів Міського будинку культури, майстер-класи  за участі співробітників Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Котляревського та розіграші призів для гостей свята. Тут допомогли небайдужі підприємці. Не обійшлося й без частування – козацьку кашу з м'ясом приготували для присутніх від Центру соціальної адаптації інвалідів та ветеранів АТО.

 

свято, родина, домогосподарка

За темою:

  • Під Полтавою у свято вишиванки розмалювали будинок культури
  • Полтавський Мазепа вкотре увібрався у вишиванку
  • На Великдень комендантська година на Полтавщині діятиме без змін
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.