ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:30 29.04


У Полтаві провели експериментальну гігієнічну обробку "швидкої"

29 квітня на базі Полтавського центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф відбулася експериментальна гігієнічна обробка карети “швидкої” за допомогою інноваційних технологій.

Під час обробки використали діоксин титана.

Цю рідину винайшла угорська компанія “Resysten”. Вона дезінфікує та має тривалу дію: вбиває всі види мікробів, бактерій та вірусів (у тому числі COVID-19), а також припиняє їхнє поширення на будь-якій поверхні. Рідина досить популярна у Європі, особливо в Угорщині. Тепер вона вийшла на світовий рівень. Головна особливість — наноситься лише раз та діє протягом року

– розповіла співзасновниця та директор з якості компанії “Дісковер”, що є офіційним дистриб’ютором угорської компанії, Світлана Ющенко.

 

Медики Полтавщини вирішили перевірити дію діоксиду титану на кареті швидкої допомоги. Перед обробкою машини епідеміологи взяли мазки з поверхонь авто на наявність різних інфекцій, зокрема й COVID-19.

Через тиждень-два після обробки “швидкої” новим методом зроблять теж саме, щоб переконатися у дієвості методу.

За словами представників обласної влади, рідиною обробили один автомобіль. У тому разі, якщо через місяць вона не втратить своїх властивостей, обласна адміністрація та облрада буде визначатися стосовно проведення тендерів на закупівлю рідина для обробки всього транспорту. А також, можливо, місць перебування людей та контактних поверхонь у лікарнях.

“До нас звернулася компанія, представники якої говорять про те, що мають досвід обробки поверхонь з використанням діоксину титана, який тривалий час захищатиме від вірусів. Це дуже важливо для безпеки наших громадян та економії великої кількості коштів”, – розповів перший заступник голови Полтавської ОДА Дмитро Лунін.

 

дезинфекція, швидка, обробка

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.