ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:15 01.06


У Полтаві провели наймасовішу гру "Що? Де? Коли?" просто неба

30 травня в пішохідній зоні центру Полтави понад півтори сотні людей зібралися разом, щоби просто на бруківці зіграти в популярну інтелектуальну гру "Що? Де? Коли?".

 

Ініціатива проведення гри в такому форматі належить ГО "Нова Полтава", під егідою якої в нашому місті протягом холодних місяців тривав перший сезон ігор "Що? Де? Коли? Інтелектуальній капітал міста".

Зазвичай турніри за цією версією інтелектуальних ігор тривають окремо в різних лігах: першій та вищій. Молоді команди приходять, а потім виборюють своє право піднятися на щабель вище за результатами сезону. Вища ліга налічує вісім команд, причому дві сходинки – мобільні: команди з найменшою кількістю балів за підсумками сезону "вилітають" у першу лігу, з якої натомість дві кращих команди мають честь потрапити в елітну вищу. Ігри проходять, як правило, окремо по лігам.

Але відкриту гру просто неба організатори вирішили провести без лігових кордонів – участь могла взяти будь-яка команда, незалежно від статусу чи часу створення. Тож, деякі команди організувалися спеціально, щоб долучитися до цієї чудової ініціативи.

До участі в грі "Що? Де? Коли?" просто неба зареєструвалися понад 20 команд, але не всі прибули на місце – одна з команд без попередження не з'явилася. Утім, їх місце не довго було порожнім: під час гри за вільний стіл зібралися випадкові перехожі, які самоорганізувалися в команду і теж долучилися до розв'язання ігрових питань. Схоже, це була наймасовіша гра "Що? Де? Коли?" в Україні просто неба.

Наскільки мені відомо, таких ігор в Україні ще не проводилося. Маю на увазі два фактори: кількість учасників та розташування. Знаю, на літніх майданчиках кафе влітку грають, але щоб отак, в центрі міста просто на бруківці – впевнений, Полтава тут перша

– вважає Юрій Хомич, гравець команди "Сіті бразерс".

Щодо масовості, гра дійсно видалася велелюдною – на бруківці зібралося понад 120 учасників та організаторів, а ще кількадесят глядачів спостерігали за дійством із літніх майданчиків навколишніх кафе.

Ми прагнули показати полтавцям дещо інший вид дозвілля, ніж той, який звикли бачити на літніх майданчиках по вулиці Соборності. Наші відкриті ігри можуть урізноманітнити дозвілля полтавців, сформувати моду на інтелектуальний розвиток, збирають разом людей найрізноманітнішого роду занять, віку, хоббі. Гра створює головне — бажання розвиватися і середовище, де ти не один у такому своєму прагненні

– зазначила ідейна натхненниця та незмінна ведуча ігор, голова ГО "Нова Полтава" Юлія Городчаніна.

Переможцями гри стали команди "Інь янь" (у першій лізі) та "Лось Барбудос" (у вищій). Переможцям вручили призи – книги, всі інші учасники отримали подяки за участь в грі.

інтелект, гра, акція

За темою:

  • Протестувальники перекрили в'їзд вантажного транспорту до Гадяча
  • У центрі Полтави вертепи зібралися на масову щедрівку. ФОТО
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.