ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:00 17.01


У Полтаві провели молитовний сніданок

Полтавська облдержадміністрація ініціювала молитовний сніданок із представниками різних конфесій - захід розпочався зі спільної молитви та привітань зі святами.

На молитовний сніданок запросили представників християнських конфесій, громадських організацій, науковців та героїв України, повідомляє прес-служба Полтавської ОДА.

Голова Полтавської ОДА Валерій Головко вважає, що такі зустрічі об’єднують християнські конфесії, а також представників різних сфер.

Сьогодні, як ніколи, важливо знайти взаєморозуміння та усвідомити, що ми всі — частини одного народу. Ми об’єднані і сильні — цьому сприяє й отримання Томосу...наша церква нарешті стала незалежною

наголосив Валерій Головко.

Учасники заходу дискутували, обговорювали актуальні теми та вітали один одного зі святами. На зустрічі говорили про роль церкви та Різдва у сучасному суспільстві.

Сюрпризом для гостей став театралізований виступ студентів Української Академії Лідерства. Вони розповіли історію появлення Христа, співали щедрівки та привітали зі святом.

Атмосфера заходу була відповідною: спершу священики щедрували, далі був потужний виступ УАЛ-івців, які показали вертепну виставу різдвяного часу.

молитовний сніданок

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.