ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:45 02.04


У Полтаві пройшов кубок України з бодібілдингу та фітнесу

У Полтаві в Центрі дозвілля та культури відбувся кубок України з бодібілдингу та фітнесу.

Понад двісті учасників прибули на дійство з усіх куточків України — чоловіки і жінки змагалися у понад тридцяти номінаціях. Серед них - як початківці так і ветерани.

Захід вдалося провести завдяки численним меценатам і благодійникам. Допомогли генеральний партнер- фітнес-клуб "Професіонал", ТМ SCANDAL, Bio dental clinic,фірма КONSORT,Вина світу,ТОВ ДК "Полтава-Автосвіт", ТА-ДА! та інші.

"Це надзвичайно важливо, адже спортивне, культурне життя країни - це другий фронт. Вже за деякий час учасники - переможці захищатимуть честь країни на міжнародних змаганнях, захищатимуть престиж України" - сказав головний суддя і організатор Лєрнік Матосян.

Дехто з учасників почав займатися спортом чи не з підліткового віку, інші захопилися кілкьа років тому. Багато бодібілдерів прибули з родинами, дехто з подружніх пар навіть разом беруть участь у змаганнях, в жіночих та чоловічих номінаціях відповідно. Свято спорту, сили та краси продовжиться і завтра

Бодібілдинг та фітнес вимагають чималих зусиль, залізної витримки та суворої дисципліни.

Спортсмени тренуються щодня, чергуючи тренування та навантаження на різні групи м'язів. Крім того, цей вид спорту вимагає особливого раціону та режиму харчування тощо.

 

спорт, бодібілдинг, фітнес

За темою:

  • На Полтавщині через негоду скасували деякі автобусні рейси
  • В області очікують на хуртовини, замети та ожеледицю
  • На Полтавщині на кількох міжміських маршрутах знизиться вартість проїзду
  • Топ-5 за тиждень :








    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.