ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:55 11.11


У Полтаві проходить відкритий турнір із фігурного катання. ФОТО

На льодовій арені ТРЦ "Екватор" у Полтаві тривають дводенні змагання в рамках всеукраїнського чемпіонату з фігурного катання "POLTAVA CUP autumn-2017".

Чемпіонат "POLTAVA CUP autumn 2017" має всеукраїнський статус.

У Полтаві такі змагання проводяться вперше, але визначене місце проведення чемпіонату за рахунок календарного графіку – захід був запланований ще у липні. Генеральним спонсором чемпіонату в Полтаві виступила марка "Козуб-продукт".

Участь у змаганнях взяли клуби фігурного катання з понад 20 міст України, серед яких – Київ, Дніпро, Харків, Полтава, Кременчук, Суми, Рівне, Львів, Новояворівськ, Вінниця та інші. Лише одиночних учасників приїхало понад 180, окрім того – було шість пар, два дуети та команди з синхронного катання. А у виступі Дніпровського театру льодових мініатюр одночасно беруть участь 34 артисти.

Змагання відбуваються в різних вікових категоріях та номінаціях, серед яких не лише аматори, але й професійні спортсмени.

Радісно бачити, що в Україні доволі активно розвивається такий вид спорту, як фігурне катання та танці на льоду – у нас багато талановитих дітей, тренерів та доволі сильні школи 

– вважає Юрій Журавльов, організатор відкритих всеукраїнських змагань "Чемпіонат POLTAVA CUP autumn 2017"

Юрій Журавльов – колишній професійний фігурист, у 23 роки закінчив спортивну кар'єру, працював артистом льодових театрів по всьому світу.

Закінчивши кар'єру льодового артиста в 38 років у Італії, повернувся в Україну і працює тренером у власній школі фігурного катання у Полтаві.

11 листопада на льодовій арені Полтави змагалися діти та дорослі в категорії аматорів. Наступного дня відбудуться змагання в номінаціях "золото" та "срібло", показові танці на льоду,  а також виступи професійних фігуристів – майстрів та кандидатів у майстри спорту.

спорт, фігурне катання, змагання, діти

За темою:

  • На КВБЗ виготовили 10-тисячний вагон-зерновоз
  • Дарія Бражник виграла Кубок України з пауерліфтингу серед юніорок
  • Рятувальники Полтавщини витягли туристичний автобус зі снігової пастки
  • Топ-5 за тиждень :