ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:30 27.09. 2019


У Полтаві п'яна керманичка збила 18-річну дівчину

Вночі, на вулиці Небесної Сотні автомобіль “Honda” збив дівчину, яка переходила дорогу пішохідним переходом.


Учора, 26 вересня, о 23:50 на вулиці Небесної Сотні, 34-річна водійка, знаходячись у стані алкогольного сп'яніння скоїла наїзд на 18-річну дівчину, повідомляє Poltavske.tv.

За повідомленням прес-секретаря Головного управління Нацполіції в Полтавській області Романа Грішина, наразі у водійки вилучили посвідчення, автівку евакуювали.

За попередньою інформацією, дівчина переходила дорогу пішохідним переходом. Зараз потерпілу госпіталізували до першої міської клінічної лікарні.
 


 

дтп, аварія, поліція

За темою:

  • У Лелюхівці вантажівка збила велосипедистку: жінка у тяжкому стані
  • Масштабна ДТП біля Копилів: рятувальники деблокували трьох людей
  • У Полтаві маршрутка зіткнулася з тролейбусом
  • Топ-5 за тиждень :