ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:00 18.03


У Полтаві реконструювали відділення хіміотерапії

Сьогодні, 18 березня, в обласному онкологічному диспансері урочисто відкрили реконструйоване хіміотерапевтичне відділення. Загалом, на ремонтні роботи з обласного бюджету виділили 15,4 млн гривень.

В межах реконструкції було повністю замінено мережі електро-, тепло- та водопостачання та систему вентиляції, яка допомагає очищувати повітря, кондиціонувати його, допоможе уникнути потрапляння інфекцій та мікробів через повітря.

Раніше відділення було розраховане на 35 місць, але після реконструкції кількість ліжок зменшили до 23, при цьому значно покращили умови.

Відтак у відділенні 2 палати на 4 місця, одна на 5 місць, 4 одномісні та окремий блок інтенсивної терапії.

При сучасних підходах, одноденних хіміотерапіях та амбулаторних хіміотерапіях, доцільність у великій кількості ліжок відпадає, – розповів Орест Вовк, головний лікар Полтавського онкодиспансеру.

Загалом, за рік проводиться близько 4-х з половиною тисяч хіміотерапій у 650 пацієнтів.

Всього онкодиспансер має 413 ліжкомісць. Біля кожного ліжка облаштована кнопка виклику медпрацівника. Ці сигнали виводяться на диспетчерський пункт, де медсестра на моніторі бачить все, що відбувається в палатах та зможе швидко скоординувати надання допомоги.

Відділення розташоване на частині другого та п'ятого поверхів будівлі по вулиці Миколи Дмітрієва, 7-а. Проект відділення розробила компанія ТОВ «Акбі-Полтава», а підрядником стало ТОВ «Марк Строй».

 

відділення хіміотерапії

За темою:

  • Полтавщина лідирує за кількістю хворих на COVID-19
  • У 39 громадах Полтавщини аптеки працюють із "Доступними ліками"
  • COVID-19: минулого тижня на Полтавщині померло четверо пацієнтів
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.