ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

09:22 02.08


У Полтаві реконструюють станцію швидкої допомоги. ФОТО

Основні будівельні роботи завершені, стіни зведені. Наразі добудовують вестибюль центру медичної допомоги та кав’ярню. У планах — звести вертолітний майданчик.

Фото прес-служби Полтавської ОДА Фото прес-служби Полтавської ОДА Фото прес-служби Полтавської ОДА Фото прес-служби Полтавської ОДА Фото прес-служби Полтавської ОДА

 

Вертолітний майданчик хочуть спорудити на прилеглій території будівлі станції швидкої допомоги, біля нового корпусу майбутнього кардіологічного центру. Його зручність полягає у можливості врятувати життя з більшою імовірністю. Гелікоптером легше транспортувати людей з області.

Зараз підбирають місце для такого майданчика – він стане окремим проектом. Сама ж будівля «швидкої» за функціональністю не підходить для прийняття гелікоптерів: корпус може не витримати їхньої ваги. А для гаражів машин швидкої допомоги планують зробити підземний паркінг, над яким і можна буде звести вертолітний майданчик.

Станом на сьогодні бригада будівельників утеплює фасад нової прибудови. Також розпочали монтаж та утеплення даху, повідомляють у прес-службі Полтавської ОДА. Після закінчення загальнобудівельних робіт, підрядник перейде до облаштування кімнат і кабінетів. Місця відпочинку персоналу та конференц-зали оснастять меблями та комп’ютерним обладнанням.

Сьогодні ми вирішували стратегічно важливі для медичного центру питання. Це допоможе прискорити процес реконструкції. Гарна новина – будівельники випереджають графік робіт. Ми здамо об’єкт раніше зазначеного терміну – вже на початку жовтня

- пообіцяв на нараді Тимофій Голбан, директор Департаменту будівництва, містобудування та архітектури і ЖКГ.

Полтавська ОДА, УКБ, Віктор Лисак, Володимир Мохначев, Олег Пругло, Тимофій Голбан

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.