ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

19:34 28.12


У Полтаві ремонтують дороги під час снігопаду

Мер Полтави Олександр Мамай літом цього року обіцяв, що ремонт доріг в обласному центрі триватиме «до першої сніжинки», втім...

Сьогоднішній снігопад не завадив дорожникам ударними темпами класти свіжий асфальт... поверх снігу в районі аграрної академії, а також на вулиці Чорновола.

Роботи на вулиці Сковороди тривали сьогодні протягом світлового дня під час сильного снігопаду.

В інтерв’ю міській комунальній газеті «Полтавський вісник» у липні 2015 року Олександр Мамай зазначав:

 - Якщо Київ на ремонт своїх доріг у цьому році виділив 220 мільйонів гривень, то для Полтави, яка набагато менша, ми на сесії виділили майже 160 мільйонів. Ставимо за мету – повністю в усіх без винятку так званих спальних районах зробити ямковий ремонт у цьому році. Якщо сьогодні якась техніка не дійшла на Сади-1, Сади-2, то вона працює на Половках, Леваді чи Алмазному. У серпні-вересні ми обов'язково дійдемо і туди. Щодо термінів, то роботи йтимуть доти, доки дозволятиме погода, як кажуть, до першої сніжинки.

При цьому йшлося про капітальний і поточний ремонт вулиць та доріг, а також поточний ремонт дворових під’їздів.

Цікаво, що Міністерство інфраструктури України влітку поточного року оприлюднило рейтинг доріг України. Згідно з ним, найгірші автошляхи – у Черкасах. А відразу ж за ними йшла Полтава зі своїми 40,93% автошляхів, що перебували у критичному стані.

Полтавські чиновники запевняють: якщо свіжевідремонтовані полтавські дороги «зійдуть» весною разом із снігом – їх ремонтуватиме підрядник, який дав міській владі трирічну гарантію. Тим не менше, сьогоднішня робота дорожників є порушенням будівельних норм і здорового глузду.

За українським законодавством асфальт можна класти лише при температурі від 5 градусів тепла і за відсутності опадів.

 Анна СОЛТОВСЬКА

Фото з соціальних мереж

Дороги, сніг, Олександр Мамай

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.