ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:30 23.09


У Полтаві розгорнуть 60 додаткових "ковідних" ліжок

У Полтаві розгорнуть 60 додаткових ліжок для лікування хворих на COVID-19.

З 26 вересня на базі 3-ої міської клінічної лікарні у Полтаві додатково розгорнуть 60 інфекційних ліжок для лікування хворих на COVID-19.

Відповідне рішення ухвалили 23 вересня на засіданні штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, повідомили у Полтавській міській раді.

Як зазначив директор Департаменту охорони здоров’я Сергій Котов повідомив, що упродовж останнього тижня у Полтавській області зафіксували 1333 лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірусну інфекцію, з яких 24 у Полтаві. У місті на ГРВІ захворіло 1110 осіб, що на 35,7% більше попереднього тижня.

Крім того, керівникам підприємств, організацій та установ усіх форм власності рекомендували продовжити роботу в організованих колективах щодо максимального охоплення працівників вакцинацією від коронавірусної хвороби та дотримання протиепідемічних заходів.

У закладах освіти провести роз’яснювальну роботу щодо індивідуальних заходів профілактики та реагування на виявлення симптомів коронавірусної хвороби серед учасників освітнього процесу.

коронавірус, нові випадки

За темою:

  • Минулого тижня на Полтавщині від ковіду померло семеро людей
  • COVID-19: минулого тижня на Полтавщині померло 13 людей
  • COVID-19: минулого тижня жертвами хвороби стали 10 полтавців
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.