ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:00 25.04


У Полтаві розірвали угоду підряду щодо ремонту обласної філармонії

Господарський суд задовольнив позов прокуратури Полтавщини до товариства з обмеженою відповідальністю "Ві.Ай.Пі. Будівельна компанія" щодо ремонту обласної філармонії.

 Господарський суд задовольнив позов прокуратури Полтавщини, поданий в інтересах держави в особі Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства Полтавської облдержадміністрації до товариства з обмеженою відповідальністю "Ві.Ай.Пі. Будівельна компанія".

Про це повідомив заступник прокурора Полтавської області Олександр Савенко.

Підставою для звернення до суду стало не виконання товариством умов договору підряду, укладеного у 2016 році між ним та тоді ще Управлінням капітального будівництва Полтавської ОДА.

За договором підрядник зобов’язувався здійснити капітальний ремонт та реставрацію Полтавської обласної філармонії за 37 млн. грн. Проте він так і не передав замовнику обсяги виконаних робіт, передбачені календарним графіком

- зазначив прокурор.

Рішенням суду договір підряду розірваний, а товариство зобов’язано сплатити штрафні санкції на загальну суму понад 1 млн 790 тис. грн.

філармонія, угода, розірвання, прокуратура

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.