ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:00 04.01


У Полтаві розпочав роботу ще один комунальний заклад

 У Полтаві третього січня розпочав роботу комунальний заклад "Інклюзивно-ресурсний центр Полтавської міської ради".

Його відкриття відбулося  за участі представників міської влади, методкабінету, освітян міста та тих, хто опікується питаннями розвитку дітей з особливими освітніми потребами. 

У «Інклюзивно-ресурсному центрі»спеціалісти надаватимуть комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дітей з особливими освітніми потребами.

Станом на перше вересня 2018 року в школи прийшли 104 дитини з особливостями розвитку, а до кінця 2018 року це число збільшилося до 107. Фахівці інклюзивно-ресурсного центру зможуть провести комплексну психолого-педагогічну оцінку таких діток та надати рекомендації, як діяти батькам, як їх навчати, аби вони отримали якомога більше від освітнього процесу/

Директор КЗ «Інклюзивно-ресурсний центр Полтавської міської ради» Сергій Зайцев зауважив, що нині у Полтаві мешкає близько тисячі дітей з особливими освітніми потребами. А новостворений заклад має на меті забезпечення права цих дітей від 2 до 18 років на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти, зокрема й у професійних закладах освіти.

На базі Центру проводиться комплексна психолого-педагогічна оцінка розвитку дитини з особливими освітніми потребами, надається психолого-педагогічна допомога та забезпечується системне кваліфіковане супроводження

– зауважив Сергій Зайцев.

Оцінка проводиться вчителями-логопедами, практичними психологами, дефектологами, реабілітологами за п’ятьма напрямами: мовленнєвого розвитку, фізичного, когнітивної, емоційно-вольової сфери та освітніх потреб.

По завершенню проведення такої оцінки батькам, що звернулися з відповідною заявою, надається висновок, який надає право створювати умови для інклюзивного та корекційно-розвиткового навчання дитини у закладах освіти.

На проведення ремонтних робіт, облаштування пандуса, забезпечення функціонування центру з міського бюджету спрямовано близько 1,2 млн.грн.

 На придбання спеціального обладнання – близько 250 тис.гривень коштів міського бюджету та державної субвенції.

Відкриттю Центру також передував благодійний концерт «БлагоStream» за участі найкращих художніх колективів закладів освіти міста. Благодійні кошти, зібрані під час концерту в сумі 58,632 грн., були використані для закупки сучасного оснащення кабінету лікувальної фізкультури в Центрі. Окрім того, під час відкриття Центру було передано кольоровий принтер, від Полтавської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3, який буде використаний для виготовлення роздаткового матеріалу для корекційних занять.

Згідно з повідомленням міськради, комунальний заклад «Інклюзивно-ресурсний центр Полтавської міської ради» був створений рішенням сесії Полтавської міської ради від 24 травня 2018 року.

 

діти, міськрада

За темою:

  • Відкриття будиночка святого Миколая - під питанням
  • Дівчина випала з третього поверху і залишилася живою
  • На Полтавщині оштрафують виховательку за знущання над дитиною 
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.