ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

20:26 13.09


У Полтаві розпочався суд по справі Ярослава Журавля

Сьогодні, 13 вересня, у Київському райсуді Полтави розпочався розгляд справи щодо резонансного побиття полтавського журналіста та блогера Ярослава Журавля в офісі соцпартії.

На перше підготовче засідання до судової зали з’явилися сам потерпілий, а також двоє обвинувачених – Антон Пазенко та Мустафа Алоєв. Адвокат Ярослава Журавля — Дмитро Буряк — не був присутній, адже на час розгляду справи був задіяний в іншому судовому слуханні.

Адвокат обвинувачених Володимир Гура наголосив на залученні до справи нових свідків, окрім вже заявлених. Суддя Олександр Калько повідомив, що потрібно належним чином підготувати клопотання. Його розглянуть на наступному підготовчому засіданні, яке відбудеться 21 вересня.

"Обвинувачені бояться публічності. Через третіх осіб вони намагалися "домовитися". Ми, в свою чергу, будемо доводити справу до кінця в правовій площині. Розгляд затягнеться, я гадаю, мінімум на півроку. Вони лише виконавці, а покарати потрібно самих замовників", – пояснив журналістам свою позицію Ярослав Журавель.

Як повідомив наш кореспондент Геннадій ФЕТИСОВ, під час засідання дуже здивувала поведінка судді Калько (на фото), який розпочав із того, що поцікавився у обвинувачених, чи вони не будуть заперечувати проти їх відеофіксації. Що є протизаконним і він, звісно, не міг цього не знати.

суд, кримінал, побиття, журналістика, медіа, конфлікт

За темою:

  • На Полтавщині чоловіка засудили за незаконне отримання компенсацій за поселення ВПО
  • Авіакатастрофа з курсантами у Чугуєві: у Полтаві визначать нову колегію суддів
  • Чоловік незаконно продавав зброю, але попався на підставних покупцях
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.