ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:00 17.10


У Полтаві розповідали про сучасні online-технології в АПК

На базі Полтавської державної аграрної академії відбувся Всеукраїнський науково-практичний семінар "Засоби сучасних online-технологій та інформаційних систем в АПК".

Слухачів ознайомили з  інноваційними можливостями системи обліку, аналізу та планування діяльності аграрного підприємства на платформі "Soft.Farm", повідомили на сайті Полтавської ОДА.

«Програма виконує функції облікової системи від первісних документів до отримання фінансових результатів підприємства на всіх ділянках обліку та напрямках, які веде сільгосппідприємство. Ця система включає і бухгалтерський, і оперативний, і виробничий обліки, тобто нею можуть користуватися всі, хто вносить певні дані в інформаційну систему підприємства, щоб забезпечити цілісність інформації»,

– розповів директор ТОВ "Інфосвіт ІТ сервіс" Олег Бондаренко.

Як зазначила ректор Полтавської державної аграрної академії Валентина Аранчій, в одному сервісі об’єднали всі сучасні агрономічні ІТ-інструменти, які необхідні для впровадження точного землеробства та інших технологій.

"На семінарі надають не лише теоретичні, а й практичні знання. У нашій академії вже 3 роки діє факультет інформаційних технологій. Це дає змогу краще працевлаштовуватися випускникам. На нашій базі постійно проводять тренінги щодо використання інформаційних систем",

– говорить Валентина Аранчій.

 


 

семінар, АПК,

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.