ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:00 17.04


У Полтаві розповсюдили "брудні" листівки проти Зеленського

Вчора, 16 квітня, в Полтаві спостерігачі "ОПОРИ" зафіксували розповсюдження листівок із елементами "чорного" піару проти кандидата у Президенти Володимира Зеленського. 

 

Листівку "Зеленський – це зовсім несмішно!" розповсюджували агітатори "Команди Порошенка" на окремому аркуші всередині газети "21 квітня обирай!", на обкладинці якої розміщені зображення Петра Порошенка та Володимира Путіна, а відповідальним за друк вказано кандидата на посаду Президента Петра Порошенка.

У листівці наголошується, що Зеленський "несе трагедію для України". Листівка містить вихідні дані, в яких так замовником зазначено так само Петра Порошенка.

Представники команди Зеленського в Полтаві повідомили "ОПОРІ", що жодним чином не будуть реагувати на подібні "чорні" технології.

"Ми знаємо про такі випадки, вони є по всій Україні. До поліції не звертались, бо наша політика – виключно підтримка свого кандидата. На діяльність інших кандидатів, зокрема й розповсюдження ними "чорного" піару ми не реагуємо", – розповіли представники "Зе! Команди" в Полтаві.

Також "ОПОРА" зверталася щодо цього питання і до представників Петра Порошенка в Полтаві, проте відповідь так і не отримала.

влада, політтехнологія, чорний піар, вибори, ОПОРА

За темою:

  • Колишня опозиція стала більшістю та вирішила зібрати сесію міськради
  • В області тимчасово заборонили збори і масові заходи
  • У Полтаві пред'явили позов до власників історичного будинку в центрі
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.