ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:30 19.11


У Полтаві розпродують майно геологорозвідувального інституту

В Україні прийнято рішення продати майно одного з держінститутів. Йдеться про "Український державний геологорозвідувальний інститут", на вул. Європейської, 149 в Полтаві.

Таку інформацію оприлюднили у Фонді держмайна. Продажі плануються на майданчику ProZorro, однак на сьогодні оголошення про тендери поки не було.

У продаж пустять приміщення загальною площею понад 5 тисяч квадратних метрів, стартова ціна лота досягне 3 млн грн. Однак у ФГС сподіваються виручити за приміщення набагато більшу суму. Продаж з приватизацією — таке рішення було прийнято в кінці вересня.

На цю мить тривають оціночні та інші процедури, які необхідно провести перед початком торгів. Старт аукціону можна очікувати протягом декількох місяців. У Полтаві працює одне з п’яти підрозділів інституту, ще чотири знаходяться в Києві, Львові, Чернігові і Дніпрі. Процес приватизації запущений для всіх відділень УкрДГРІ.

Раніше повідомлялося про те, що приватизація держпідприємств триває за планом. В середньому, філії Фонду держмайна щомісяця роблять оголошення про 100 аукціонах. Таким чином, великий вибір об’єктів впливає на зростання інвесторів, а відповідно, і надходжень до державного бюджету.

Також ми писали й про те, що Мін’юст продаватиме арештоване майно через Prozorro.

продаж майна, держжіністит, геологорозвідка

За темою:

  • На Полтавщині продали спиртзавод
  • На Миргородщині продають равликову ферму
  • На Полтавщині намагалися продати спиртзавод за 234 мільйони гривень
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.