ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:45 11.10


У Полтаві розпустили Раду підприємців

Полтавський міськвиконком вирішив розпустити Раду підприємців. Новий персональний склад її після розгляду пропозицій хочуть затвердити на наступному засіданні виконкому. 

Засіданню виконкому міськради, яке відбулося 10 жовтня, передували обговорення між усіма фракціями, представниками і членами міськвиконкому. Серед питань, винесених на порядок денний, є і продовження на півроку дії ярмарків біля центрального ринку. Ініціатором став "Полтава-Сервіс". Це також реакція на особисті звернення громадян з проханням упорядкувати стихійні ринки, повідомили у прес-службі місськради.

 — Це дасть нам можливість отримати додаткові кошти, навести лад і ліквідувати стихійність ринку. Також боротися із незаконним продажом підакцизних товарів - цигарок, алкоголю. І це допоможе перевести підприємців, які діють неналежним чином, в нормальні умови. Ми ухвалили це питання і тепер на ринку виникне підконтрольний місту ярмарок, — прокоментував рішення Олександр Шамота. 

Серед інших, члени міськвиконкому ухвалили рішення про: внесення змін до складу громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті Полтавської міської ради; встановлення тарифів на теплову енергію ТОВ "ВЛАСНА ЕНЕРГІЯ" і ППФ "Диканська"; проведення міської традиційної легкоатлетичної естафети з нагоди Дня захисника України та Дня Українського козацтва на призи газети "Полтавський вісник".

Також міськвиконком вирішив розпустити Раду підприємців Полтави. Новий персональний склад її після розгляду пропозицій хочуть затвердити на наступному виконкомі. 

влада, міськвиконком, рада підприємців, ярмаркування

За темою:

  • У Полтавській області восени відкриється 598 шкіл
  • У Полтаві відкрили першу чергу об'їзду на трасі Київ - Харків
  • В області запустили пілотний дитячий проєкт
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.