ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:00 21.01


У Полтаві розслідують справу доведення військового до самогубства

Понад три місяці розслідують обставини смерті військового, якого знайшли повішеним під час служби у військовій частині А3384 на вул. Засядька, 1 в Полтаві.

 1 вересня торік о 6:25 чоловіка знайшли повішеним у приміщенні для зберігання акумуляторних батарей.

Слідчі взяли свідчення в громадянської дружини, яка жила з ним разом 2 роки і 4 місяці.

Повідомила, що із ним вона проживала громадянським шлюбом з 2017 року в його квартирі. Зарекомендував себе з гарного боку. Свідок могла йому довірити та покластись на нього. Він перебував найчастіше в гарному настрої, був спокійним. Розмов про самогубство в нього не було, а також спроб. У тому, що із ним сталося, вона підозрює доведення його до самогубства сторонніми особами

 — йдеться в ухвалі Київського райсуду Полтави, що опублікована на сайті Єдиного державного реєстру судових рішень. повідомляє інтернет-видання Полтавщина.

Також слідчі допитали батька померлого військового. 1 вересня він був на дачі в селі Матвіївка Котелевського району Полтавської області. Телефоном йому повідомили, що син повісився. Він відразу зібрався та приїхав автомобілем у Полтаву. В цей час повторно зателефонували, що необхідно приїхати до військової частини. Там його зустріла психолог та розповіла про сина.

13 січня до Київського райсуду Полтави звернувся слідчий у справі щодо доступу до речей померлого.

Поруч із тілом 1 вересня знайшли 2 телефони, які належали військовослужбовцю. Вони вимкнені. Слідство вимагає роздруківок за даними номерами в період із 1 червня до 1 вересня минулого року.

 

самогубство, військовий

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.