ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:15 05.02


У Полтаві розсварилися дві громадські організації атовців

Полтавські ветерани-АТОвці полишили Громадську Спілку “Координаційна рада громадських організацій учасників АТО”. Заяву про це розмістила обласна філія ВГО "Товариство ветеранів АТО" у Facebook.

Заяву підписав керівник  філії Дмитро Пономаренко.

 За його словами, Громадську Спілку "Координаційна рада громадських організацій учасників АТО" очолює Віталій Турпітько вони полишили через "відсутність координації дій та зважаючи на різницю в розумінні пріоритетів, постановки мети та її досягнення, повсякденної роботи та актуальності завдань".

Нагадаємо, Полтавська обласна філія  "Товариство ветеранів АТО" працює у Полтаві з кінця 2015 року щодо  соціального супроводу учасників АТО, надання юридичної та психологічної допомоги, захисту соцправ поранених, тощо.

 Громадська ж Спілка "Координаційна Рада громадських організацій учасників АТО" включала в себе тринадцять громадських організацій учасників АТО. Відома  мітингами проти виступу полтавського гурту ДМЦ, а також протестами під будівлею Держгеокадастру після  відмов у виділенні землі учасникам АТО.  

конфлікт, громадські організації, АТО

За темою:

  • Кременчук залишився без телебачення
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.