ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:30 20.07


У Полтаві шукають компанію, яка розчистить погорілий екскінотеатр

У Полтаві Управління капітального будівництва оголосило тендер вартістю 1,5 млн гривень із першої черги протиаварійних робіт у будівлі згорілого кінотеатру Котляревського.

Управління капітального будівництва Полтави оголосило конкурс з пошуку виконавців протиаварійних робіт у згорілій історичній будівлі кінотеатру ім. Котляревського на вул. Соборності, 31. Про це «Полтавщині» стало відомо з порталу публічних закупівель Prozorro.

Очікувану вартість робіт замовник визначив на рівні 1,5 млн грн. Відповідно до тендерної документації, мова йде про першу чергу протиаварійних робіт. У переліку робіт — тільки демонтаж та вивезення сміття.

Серед запланованих робіт: розбирання крокв, покриттів з листової сталі, дощатого покриття підлоги, підшивки стель, сталевих вентиляційних коробів, тинькування, гіпсової ліпнини, кам’яної кладки із цегли, тощо.

За підрахунками проектантів, загалом з будівлі мають вивезти щонайменше 245 тонн сміття.

Розбирання завалів, які мають бути виконані до 30 вересня, дозволить провести проектування другої черги протиаварійних робіт, якими будівлю законсервують до початку реставраційних робіт.

тендер

За темою:

  • Екскінотеатр імені Котляревського передали на баланс області
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.