ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:30 09.02


У Полтаві шукають педагогів-логопедів

Вже вчетверте Полтавський інклюзивно-ресурсний центр шукає педагогів. Умови конкурсу на заміщення вакантних посад оголосили на сайті міського управління освіти.

На роботу до ІРЦ запрошують: вчитель-логопед (три ставки); вчитель - реабілітолог (1 ставка); вчитель-дефектолог (1 ставка).

Місячна заробітна плата встановлюється у розмірі від 4 тис. 989,56 грн. (у т. ч. підвищення до посадового окладу – 25%, вислуга років – від 10%, надбавка за престижність праці – від 5%).

Документи для участі у конкурсі можна подавати до 1 березня в управління освіти виконкому Полтавської міськради за адресою: вул. Соборності, 36, м. Полтава, каб. 26 з дня оприлюднення оголошення.

Конкурсний відбір планується провести в період з 12 по 15 березня у приміщенні міського методичного кабінету управління освіти виконавчого комітету Полтавської міської ради.

У Полтаві діє інклюзивно-ресурсний центр, де спеціалісти надаватимуть комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дітей з особливими освітніми потребами. Керівником закладу став Сергій Зайцев, педагог з 12-річним стажем та один із кращих учителів-новаторів України.

освіта, конкурс

За темою:

  • Пориви вітру знеструмили громади Полтавщини. Школи перевели на "дистанційку"
  • Школярі Горішніх Плавнів повертаються до очного навчання
  • Брендинг у діджитал-епоху
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.