ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:15 13.07


У Полтаві шукають проектанта тролейбусної лінії на Огнівку

У Полтаві шукають проектанта для прокладення тролейбусної лінії на Огнівку.

Згідно із технічним завданням нова контактна мережа тролейбуса проходитиме за маршрутом: вул. Героїв України — Сади-2 — Огнівка — 1-а лікарня — вул. Сінна.

Очікувана вартість робіт 3 млн грн. Розкриття пропозицій відбудеться 19 липня.

Ще у 2012 році керівництво Полтави озвучило наміри розширити дорогу до 1-ї лікарні по вул. Петлюри задля руху великих автобусів. Плани розширення дорожньої мережі поставили на паузу. А у 2014 році керівництво міста запланувало, що тролейбусні лінії на Сади-2 та Огнівку відкриють до 2017 року. Проте, далі заяв справа не пішла.

«Тролейбус на Огнівку» став мемом у місцевих пабліках, як символ планів влади, які ніколи не здійснюються. Останні кілька років розглядалося 2 варіанти транспортного сполучення з Огнівкою: прокладення контактної мережі чи запуск електробуса.

В результаті керівництво міста вирішило зробити ставку на тролейбус, пише «Полтавщина».

У 2023 році фахівці уже провели потрібні геодезичні роботи, щодо проведення тролейбусної лінії на Огнівку. Роботи профінансувала німецька організації GIZ. 3 млн грн на проектну документацію виділять із міського бюджету.

Виготовлений проект разом з іншим пакетом документів відправлять в Європейський інвестиційний банк, якими має надати кредит Полтаві.

тролейбусна лінія, Огнівка

За темою:

  • У центрі Полтави можуть перекрити частину вулиці
  • У Полтаві водій позашляховика врізався у світлофор
  • Після аварії на Полтавщині помер 28-річний мотоцикліст
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.