ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:00 19.11


У Полтаві шукають розкрадання під час ремонту укриття в будівлі облради

Поліція розслідує можливі розкрадання під час ремонту укриття Полтавської обласної ради та тротуару військової частини. Суд надав відповідні дозвіли на огляд.

 

Про розслідування фактів розкрадання стало відомо з ухвал Октябрського районного суду щодо отримання слідчими дозволів на огляд укриття Полтавської обласної ради та території військової частини.

До слідчого судді надійшло клопотання про надання дозволу на проведення огляду об`єкта будівництва договором підряду №15-юр/22/127 "Поточний ремонт військової частини ****". Слідчі Головного управління Національної поліції у Полтавській області хочуть підтвердити або спростувати привласнення бюджетних коштів. Поліція отримала інформацію щодо можливих фактів привласнення бюджетних коштів службовцями військової частини та ТОВ "СТОП" під час ремонту тротуарів та доріжки.

За версією слідства, посадові особи ТОВ "СТОП", за відома представників військової частини, могли вносити до актів виконаних робіт КБ-2в завищені обсяги виконаних робіт, якості та завищення цін на матеріали.

Під час досудового розслідування виявили, що 13 жовтня 2022 року командир частини, полковник медичної служби та ТОВ "СТОП" уклали договір підряду на 3 млн 342 тис. грн. Гроші виділяли зі спецфонду Полтавською обласною військовою адміністрацією.

Поліція припускає, що перераховані бюджетні гроші можливі спільники ділили між собою у вигляді готівки. Слідчий вказав, що 25 жовтня 2023 року призначили комплексну судову експертизу, а поки мають оглянути об’єкт. Суд дозвіл надав.

До слідчого судді також надійшло клопотання про надання дозволу на огляд укриття адміністративної будівлі на вул. Соборності, 45. Там працюють Полтавська обласна рада та Полтавська обласна військова адміністрація.

Триває розслідування щодо можливого розкрадання 7 млн грн. Згідно з матеріалами перевірки Полтавського зонального відділу ВСП, є інформація щодо можливих фактів привласнення бюджетних коштів. Йдеться про ймовірну змову посадовців Комунальної установи Полтавської обласної ради з експлуатації адміністративних будівель і ТОВ "СТОП".

1 травня 2023 року вони уклали договір підряду на 7 млн 642 тис. грн. Після цього посадовці могли вносити завищені обсяги робіт до актів щодо робіт із влаштування стель та підлоги, вартості матеріалів тощо. Нині є потреба в огляді укриття, щоби пересвідчитися або спростувати факти привласнення та розтрати бюджету. Суд надав дозвіл на огляд.

корупція, влада, скандал, гроші, суд

За темою:

  • Депутата Миргородської міськради затримали за хабарництво
  • Причетні до корупційних скандалів у Полтаві оминають покарання
  • У керівниці податкової з Полтавщини виявили 6,1 млн гривень необґрунтованих активів
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.