ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:45 28.08


У Полтаві шукають спонсорів для фітнес-чемпіонату серед військових

Чемпіонат у форматі «фітнес-челенж» буде першим подібним в Україні. Запрошують усіх без обмежень. Наразі триває прийом заявок. Скільки буде учасників повідомлять до кінця серпня, попередньо — це близько 300.

Основна мета челенджу — об'єднати людей: цивільних, ветеранів, військових з пораненнями та інших. А також зібрати кошти для київського фонду, який займається протезуванням, пише «Полтавська хвиля».

«При такій лютій війні у нас буде дуже багато людей з інвалідністю, поранених. Необхідно показати суспільству, що хлопці які втратили кінцівки, ті є люди, що і ми», – каже організаторка Вікторія Мірошниченко.

Основна умова проведення заходу, як каже волонтерка, не залучати бюджети кошти, ні міські, ні обласні. Тому організатори шукають спонсорів.

«Підтримка бізнесу для нас безцінна», – каже організаторка Вікторія Мірошниченко.

Федерація бодибілдинг під керівництвом тренера полтавця Лерніка Матасяна підтримала й працює разом з Вікторією Мірошниченко за для проведення чемпіонату.

Тренер каже, що у такому масштабі змагань у його практиці ще не було.

«У мене є спортсмени які воюють. З передової приїхали виступили й повернулися. А в такому масштабі, щоб всі хлопці з інвалідністю й інші військові як буде анонсований фестиваль, як каже тренер, ще не було», – каже Лернік Матасян.

Про свою участь у чемпіонаті й підтримку організації також висловилася Марина Полапа — майстриня спорту України з бодибілдингу, абсолютна чемпіонка Європи, чемпіонка світу в категорії фітнес-модель. 

«В Україні вперше такі змагання: щоб і цивільні, й ветерани, й військові, й хлопці з пораненнями. Це масштабна подія яку ми не мали права пропустити такий шанс», – каже спортсменка

спонсори, пошук, фітнес

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.