ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

19:13 09.02


У Полтаві шукають спонсорів для культурно-історичного проекту Ямщикова

На засіданні Консультативної ради з питань охорони культурної спадщини при ОДА депутат полтавської міськради Вадим Ямщиков презентував свій новий проект - "Історія полтавських вулиць".

Мета проекту — встановити інформаційні таблички на будівлях та об'єктах Полтави, що мають архітектурну, історичну цінність.

Над текстовою частиною працювали полтавські гіди, історики та архітектори. Серед них - Артур Ароян, Оксана Коваленко, Борис Тристанов, Оксана Белявська, науковий колектив Полтавського краєзнавчого музею, організації "SavePoltava" та "Полтавська Платформа". Дизайн табличок готували експерти урбан-платформи "CITY lab", за що їм велика подяка

 — зазначив Вадим Ямщиков.

Зараз тривають перемовини зі спонсорами щодо фінансування проекту, який допоможе полтавцям та гостям міста дізнатися про історію та створення цікавих локацій, а також покращить туристичний потенціал Полтави.

До списку увійшли 22 історичні об'єкти. Це місцеві та національні пам’ятки обласного центру - Біла Альтанка, краєзнавчий музей, пам’ятники Тарасу Шевченку, Келіну, обласний архів, музей авіації та космонавтики, будинок Бахмутського та інші.

Історичну інформацію подадуть українською та англійською мовами. Також на табличках міститимуться QR-коди, щоб отримати додаткову інформацію. Зокрема, будівлю можна буде побачити у розрізі, а також порівняти її початковий вигляд із теперішнім.

Також у планах розмістити відеопрезентацію 3D-моделі об'єктів в інтернеті.

культура, історія, пам'ять, проект, спонсорство, влада

За темою:

  • У Полтаві відкрили пам'ятну дошку Чорнощокову
  • У Полтаві відбувся допрем’єрний показ вистави "Візит дами"
  • У Чорнухах відкрили виставку до річниці Сковороди
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.