ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

21:00 09.05


У Полтаві скликають сесію, щоби звільнити секретаря міськради

У середу, 10 травня, у Полтаві хочуть провести сесію міськради, щоби розглянути питання звільнення секретаря Андрія Карпова - відомого блогера. Проте, голосів для цього може і не вистачити.

 

Про скликання Карповим сесії повідомила 9 травня пресслужба Полтавської міської ради. На засідання мають винести питання про обрання нового секретаря міськради.

Також на сесії міської ради вулицю, названу на честь ексочільника Полтави Анатолія Кукоби, спробують перейменувати на Подільську. Сьогодні відбулося засідання депутатської комісії з питань містобудування й архітектури. Серед іншого депутати розглянули питання про перейменування вулиць, які названі на честь російських та радянських подій, військових, партизанів та політиків. У початковому у списку на перебування 2-ї черги було 99 вулиць, проте на сесію винесли 97. У списку відсутні дві вулиці — Маршала Бірюзова і Анатолія Кукоби. Вулицю Маршала Бірюзова перенесли в четверту чергу, оскільки запідозрили сторонній вплив на результати голосування. А з приводу вулиці Анатолія Кукоби, то рішення прибрати її із переліку на перейменування прийняла топонімічна комісія.

 

політикум, війна, влада, звільнення, міськрада, сесія

За темою:

  • Сім‘я депутата з Полтави під час війни покращила статки
  • Полтавщину відвідала перша леді Олена Зеленська
  • Полтавська облрада прорекламує свою діяльність за понад 500 тисяч
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.