ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:00 06.12


У Полтаві солдата нагородили за участь в обороні Авдіївки. ФОТО

Напередодні Дня збройних сил України в Полтаві за участь в обороні Авдіївки нагородили полтавця, солдата ЗСУ Віталія Барінова.

5 грудня засідання виконкому розпочалося з урочистої події. Секретар міської ради Олександр Шамота особисто вручив медаль "За оборону Авдіївки" солдату ЗСУ, учаснику бойових дій Віталію Барінову – за участь в антитерористичній операції та забезпеченні її проведення безпосередньо під містом Авдіївка Донецької області.

Рішення про нагородження полтавця було ухвалено Розпорядженням керівника військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області від 27 липня 2018 року №154.

Ми вдячні кожному воїну операції об'єднаних сил за мужність і проявлений героїзм, завдяки якому вся Україна живе під мирним небом. Я сподіваюся, що найближчим часом Донецька й Луганська області також будуть жити в Україні, ми будемо мати український кордон і український Крим. Я впевнений, що це відбудеться якомога швидше

– заявив Олександр Шамота, вручаючи відзнаку.

Медаль "За оборону Авдіївки" була започаткована 9 червня 2017 року на підставі Закону України "Про військово-цивільні адміністрації". Засновником відзнаки є Військово-цивільна адміністрація Авдіївки. Мета нагороди – відзначення осіб, які брали участь у антитерористичній операції та у забезпеченні її проведення, відстоювання територіальної цілісності України, а також волонтерську та благодійну діяльність на користь міста Авдіївки під час проведення антитерористичної операції безпосередньо під містом Авдіївка та на його території.

відзнака, медаль, нагородження, ООС, АТО

За темою:

  • Полтавський аспірант отримав відзнаку від Залужного
  • Нагрудний знак від Валерія Залужного отримав оборонець з Полтавщини
  • Військовий з Лубенщини отримав відзнаку Президента
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.