ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:00 24.02


У Полтаві співробітника краєзнавчого музею звільнили після поїздки до Росії

Заступника директора Полтавського краєзнавчого музею Глєба Кудряшова звільнили з посади після того, як він з’їздив на наукову конференцію до Санкт-Петербурга. 

Свою офіційну позицію щодо скандальної поїздки свого співробітника, виклав краєзнавчий музей на сторінці у фейсбуці:


Жодних розпоряджень на відрядження і рекомендацій до відвідування чи долучення до цього заходу музей не надавав! Про факт участі співробітника музею в вище зазначеній конференції та заходів, що з нею пов'язані Адміністрація музею дізналася з медіапростору, а співробітник музею, що взяв в ній участь в зазначений період, був у відпустці за власний рахунок. Згідно Наказу № 21-ОС від 22.02.2022 року працівника звільнено! Полтавський краєзнавчий музей імені Василя Кричевського ніколи не підтримував, не підтримує і не буде підтримувати заходи, які навіть мінімально дотичні до країни агресора!

У музеї підтвердили інформацію, що Гліб Кудряшов, дійсно, поїхав туди, перебуваючи у відпустці за власний рахунок.

Після повернення на роботу з ним провели бесіду, за результатами якої Кудряшов написав заяву на звільнення.

Гліб Кудряшов – кандидат наук із соціальних комунікацій член Національної спілки журналістів, Член Національної спілки краєзнавців України, лауреат Полтавської міської премії імені В. Г. Короленка, лауреат Полтавської обласної премії імені І. П. Котляревського (2014), лауреат обласного конкурсу «Краща книга Полтавщини» в номінації «Університетська книга» (2016). Нагороджений Почесною грамотою Міністерства культури України. Він був сценаристом та ведучим багатьох культурно-мистецьких заходів у Полтаві.

скандал, РФ, звільнення, музей

За темою:

  • Облрада готова взяти на баланс імперські пам’ятки і перенести їх із центру Полтави
  • Полтавців запрошують на "День музейного селфі"
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.