ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:00 14.11


У Полтаві стартує голосування за проекти "Бюджету участі"

20 листопада у Полтаві стартує голосування за проекту "Бюджету участі". Бібліотекарям центральної міської бібліотеки Полтави детально пояснили паперову процедуру голосування для полтавців.

Голосування відбуватиметься двома шляхами: онлайн та паперовим способом у бібліотеках міста. Останнім варіантом користуються ті полтавці, які не розуміються в системі онлайн-голосування. А бібліотекарі допоможуть їм оформити бюлетень.

При формуванні бюджету розвитку міста враховуватимуть побажання полтавців, що для міста є важливішим.

Цього року голосування за проекти — в межах 5 млн гривень. Вартість кожного великого проекту 1 млн грн, а малого – 300 тис. грн.

Бюлетень для голосування складається з 4 листів, де розписаний 81 проект.

Кожен виборець заповнює адресу (реєстрація у м. Полтава), ПІБ та ідентифікаційний код, та обирає два улюблених проекти.

Полтавці, які мають ID-картку — паспорт, де адреса не вказується, повинні також принести довідку про реєстрацію у м. Полтава.

При голосуванні за проекти один виборець зможе віддати голоси тільки один раз і обрати один великий і один малий проект.

 З 20 листопада до 3 грудня у Полтаві проходитиме голосування за проекти міської цільової програми "Партиципаторне бюджетування (бюджет участі) 2017-2018 р."

Якщо Ви мешканець Полтави, Вам виповнилося 16 років, прийдіть, та підтримайте ті проекти, які на вашу думку, мають бути реалізовані! У кожного є можливість проголосувати один раз за 2 проекти: 1 великий і 1 малий. 

сказано у повідомленні міської ради Полтави.

Голосування здійснюється за допомогою:

  • - електронного голосування на сайті Полтавської міської ради у рубриці "Бюджет участі" за допомогою BankID – способу верифікації громадян через українські банки, який дозволяє підтвердити особу користувача в мережі Інтернет, використовуючи банківські дані про клієнта.
  • - паперового голосування у спеціальних пунктах.

Нагадаємо, фінансування Програми здійснюється відповідно до діючого законодавства за рахунок коштів міського бюджету та визначається у рішенні "Про міський бюджет".

Програма реалізується завдяки проекту "Партиципаторний бюджет – можливості для підвищення громадської активності і встановлення належного партнерства з органами влади", ініційований  громадською організацією "Фундація українсько-польської співпраці ПАУСІ" за сприяння польсько-канадської програми підтримки демократії. Окрім Полтави, програма "Бюджет участі" реалізується у 30 містах України.

Рейтинг минулорічних проектів ТУТ.

бюджет участі, голосування

За темою:

  • Область підсилює контроль за використанням бюджетних коштів
  • Постачальник дронів у Полтаві сплатить штраф у 46 млн гривень
  • На утримання місцевої влади Полтавщини йдуть 10,5% витрат бюджетів
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.