ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:15 27.01


У Полтаві стартує конкурс проектів для талановитої молоді

У Полтаві стартує Конкурс проектів спільних заходів з управлінням у справах сім'ї, молоді та спорту заходів, на виконання міської комплексної програми "Молодь Полтави" на 2016-2020 роки.

Конкурс проводить Управління у справах сім'ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради та запрошує дитячі, молодіжні громадські організації м. Полтава та їх спілки, Студентську раду м. Полтава, органи Студентського самоврядування вищих навчальних закладів I-ІV рівня акредитації (державної і недержавної форми власності) Полтави.

Єдина умова конкурсу – орієнтування проектів на соціальну складову міста.

Організатори зазначають: проектні роботи повинні бути спрямовані на розв'язання таких соціальних проблем:

 • утвердження патріотичних, моральних та духовних почуттів молоді, популяризація та поліпшення національно-патріотичного виховання та міжнаціональної толерантності підростаючого покоління, пропагування кращих здобутків національної, культурної і духовної спадщини, героїчного минулого і сучасного українського народу;
 • підвищення рівня громадянської активності дітей та молоді, забезпечення їх доступу до участі у державотворчих.
 • пропаганда здорового способу життя, збереження репродуктивного здоров'я молоді, усвідомлення цінності здоров'я, профілактика негативних явищ у молодіжному та дитячому середовищах;
 • підвищення рівня екологічної культури, формування у молоді бережливого ставлення до природного, соціального, культурного та предметно-побутового довкілля;
 • формування та підвищення рівня правової освіти і культури та профілактика правопорушень серед дітей та молоді;
 • популяризація серед молоді сімейних цінностей та родинних традицій; попередження сімейного насилля, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків;
 • підтримка і розвиток творчого, інтелектуального потенціалу дітей, молоді, в тому числі, молоді з особливими потребами, організація змістовного молодіжного дозвілля.

До участі в Конкурсі допускаються дитячі, молодіжні громадські організації та їх спілки, що здійснюють свою діяльність в напрямку реалізації державної політики стосовно дітей, молоді, сімей та жінок в м. Полтава, передає міськрада.

Аби взяти участь у конкурсі слід подати конкурсну документацію (друкований та електронний варіанти), яка має бути підготовлена українською мовою і повинна складатися із:

- заявки на участь у Конкурсі складеної за відповідною формою (додаток 1) – 2 примірники;

- опису проекту спільного заходу, складеного за відповідною формою (додаток 2) – 2 примірники;

- копії свідоцтва про реєстрацію, копії статуту (положення) Організації;

- копії довідки про включення Організації до реєстру неприбуткових організацій;

- копії витягу з Єдиного державного реєстру про реєстрацію громадської організації.

Додають: обсяг бюджетного фінансування на реалізацію проектів складає – 100 000 гривень.

Конкурсну документацію прийматиме управління у справах сім'ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради за адресою: м. Полтава, вул. Соборності, 36, кім. 119 до 23 лютого. Режим роботи з 8.00 до17.15 (перерва з 12.00-13.00) тел. для довідок: 52-57-29.

конкурс, проекти, молодь

За темою:

 • Електронний квиток у полтавському транспорті запровадять дніпряни
 • У Полтаві шукають педагогів-логопедів
 • У Полтаві відбудеться конкурс молодих виконавців і конферансу
 • Топ-5 за тиждень :
  Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.