ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

19:15 10.09


У Полтаві стартувала "Майстерня міста"

 Сьогодні, 10 вересня, відбулося офіційне відкриття урбаністично-культурного фестивалю "Майстерня міста".

  «Майстерня міста» – це платформа для спілкування полтавців: громадських організацій та активістів, представників бізнесу і міської влади на теми інтегрованого міського розвитку.

 «Майстерня міста» — це цілий вир подій, на яких мешканці можуть поділитися власним баченням розвитку Полтави.

 І, зрештою, «Майстерня міста» — це десятки цікавих зустрічей, сотні нових ідей та один спільний, але неймовірно потужний майданчик для формування перспективного майбутнього міста.

 Цьогоріч полтавський фестиваль ювілейний - він проходить у місті вже вп'яте. Організований він Полтавською міською радою і комунальною організацією «Інститут розвитку міста» за підтримки проєкту Integrated Urban Development in Ukraine німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).

 Сьогодні, 10 вересня, організатори для всіх охочих провели воркшоп «Шкільний громадський бюджет».

Окрім того, цього дня організатори влаштували круглий стіл «Полтавські експортери в нових умовах світової кризи та пандемії», майстер-клас із озеленення громадських просторів та з різьблення по дереву, роботу еко-локації з екобусом КАТП-1628 та Інспекції по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста.

Також у програмі — круглий стіл «Карта розвитку громади — будуємо майбутнє нашої громади разом», презентація проєкту «ОАЗА» та концерт просто неба.

 Протягом 7-22 вересня у Полтаві відбуваються круті майстер-класи, організовуються цікаві дозвіллєві івенти, екскурсії, воркшопи та багато іншого.

З детальним планом та усіма заходами можна ознайомитися на сторінці Інституту розвитку міста Полтава.

 

фестиваль, "Майстерня міста"

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.