ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:22 04.02


У Полтаві стартували змагання з настільного тенісу серед команд Суперліги

У Полтавському національному техуніверситеті стартували змагання третього туру командного чемпіонату України в Суперлізі. Серед дев'яти команд з України виступать дві полтавських - "Енергія" та команда ПНТУ.

Із 4 до 6 лютого в Полтаві у залі Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка триватиме ІІІ тур клубного Чемпіонату України з настільного тенісу в Суперлізі.

За перемогу змагатимуться дев'ять команд, серед яких "Фортуна" м. Київ, "Суми", "ПАСС-АВТО" з Чернігова, "СПІНДОРД" з Харкова, "Грета" з Дружківки, СК ЛІРС із м. Жовква, "Скіф" зі Львова та дві полтавські команди – "Енергія" та господарі турніру - ПНТУ. Загальна кількість спортсменів – 40. Наймолодшому 13 років, найстаршому – 42.

Змагання відкрили ректор ПолтНТУ імені Кондратюка Володимир Онищенко та заступник голови Полтавської облдержадміністрації Андрій Пісоцький, які після своїх слів зіграли символічну партію в теніс.

Капітаном команди ПНТУ є ректор вишу Володимир Онищенко:

З дитинства займаюся настільним тенісом, за свого студентства виконав розряд кандидата в майстри спорту. У 2007 році з'явилася ідея створити команду нашого університету. Зараз у ній достатньо сильні гравці, які пройшли шлях від найнижчої ліги до Суперліги чемпіонату України. Уже два роки поспіль команда "ПНТУ" грає в Суперлізі й посідає місце в середині таблиці.

ІІІ тур Чемпіонату України – це екватор змагань. Чому Чемпіонат відбувається у Полтаві, про лідерів й аутсайдерів та шанси команд на перемогу розповів Іван Степаков, суддя змагань із Києва:

Полтава подала заявку на проведення турніру, Федерація настільного тенісу її прийняла, не було ніяких причин для відмови. ІІІ тур – це екватор змагань, він покаже, кому боротися за нагороди, а кому – за виживання в турнірній таблиці.

Сьогодні о 10 годині учасники вже розіграли перші партії. Виокремилася трійка лідерів – "Енергія" з Полтави, київська "Фортуна" та "Суми".

Не треба недооцінювати решту учасників. Гарні результати демонструє команда "ПАСС-АВТО" з Чернігова. Там грає Віктор Єфимов, який став чемпіоном України. Господарі турніру ПНТУ зараз у середині таблиці. Як для молодої команди - досить непоганий результат,

– додає суддя Степаков.

Зараз у турнірній таблиці ми на восьмому місці. Попереду цей і ще один тур. Завдання – посісти п'яте або шосте,

– зазначив Андрій Черменський, викладач ПолтНТУ, майстер спорту України з настільного тенісу.

Сергій НАГОРНИЙ

теніс, спорт, пінг-понг, змагання, Енергія, Онищенко

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.