ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:30 15.08


У Полтаві стартувало голосування за нові назви вулиць третьої черги

Голосування за перейменування топонімів третьої черги у Полтаві триватиме два тижні – до 9-ї ранку 28 серпня на сайті «E-dem».

14 серпня у Полтавській громаді розпочалось голосування за перейменування топонімів третьої черги. У переліку – вулиці та провулки, названі на честь російських та радянських митців і науковців.

Де можна проголосувати за перейменування

Обрати нову назву жителі Полтавської громади можуть на онлайн-платформі «E-dem». Про це Суспільному розповіла фахівчиня «Інститут розвитку міста» Анна Воробйова.

Які вулиці перейменовують

У Полтавській громаді почали голосування за перейменування вулиць та провулків третьої черги. До переліку внесли топоніми, названі колись на честь російських та радянських митців і науковців, розповіла Анна Воробйова. Серед них, зокрема, – вулиці Сурікова, Станіславського, Тургенєва, Шишкіна.

"До третьої черги ввійшла 61 вулиця. Це 53 по місту і 8 вулиць препадає на старостинські округи. Загалом до кожної найкращої нової назви запропоновано від 3 до 5 варіацій", - каже фахівчиня «Інституту розвитку міста» Анна Воробйова.

Як проголосувати за перейменування

Для голосування на сайті «E-dem» слід обрати розділ "Авторизація", пройти реєстрацію за електронним підписом, Дія.Підписом чи інтернет-банкінгом.

Потім обрати Полтавську громаду, розділ "Консультації з громадськістю" та перейти у розділ "Опитування", де вказані топоніми, назви яких змінюють. Серед запропонованих варіантів обрати один.

вулиця перейменування

Вулицю Челюскіна теж перейменовують. 

"Ми берем витяг з платформи «Едем», з усіма результатами, процентовкою і передаємо уже безпосередньо топонімічній комісії на розгляд, а потім вони передаються архітектурі (Ууправлінню архітектури-ред.). Де вже архітектура їх готує до чергової сесії Полтавської міської ради, де депутати приймуть остаточне рішення по перейменуванню вулиць третьої черги", - пояснює фахівчиня «Інституту розвитку міста» Анна Воробйова.

Як повідомляла Суспільному фахівчиня «Інституту розвитку міста», у Полтавській громаді подали понад дві сотні пропозицій щодо перейменування вулиць третьої черги.

вулиця Чайковського

"У нас два місяці були засідання робочої групи, де робоча група розглядала всі варіації, обирала найкращі варіанти назв. Уже рік ми перейменовуємо вулиці. І вже готуємося навіть до четвертої черги. Туди будуть включені ще ті вулиці, які були у нас проблемними або де був конфлікт інтересів", - розповіла Анна Воробйова.

 

перейменування, голосування

За темою:

  • Четверта черга перейменування: назви чергових вулиць змінять у Полтаві
  • У Полтаві затвердили варіанти перейменування вулиць
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.