ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:00 06.12


У Полтаві стартував інклюзивний проєкт

Цьогоріч на відзначення Міжнародного дня людей з інвалідністю Центр культури та дозвілля разом із Творчим Центром Наталії Май і громадською організацією “Надія Є” реалізовує INVAпроект “Час для мрії”.

Він передбачає безкоштовні уроки з вокалу та запис пісні в професійній студії. Заслужена артистка України Наталія Май подарувала учасникам проекту авторську пісню, яка стане справжнім гімном добра і любові.


До цієї дати приурочене й мотиваційне відео, яке створив методичний центр ЦКД аби висловити їм свою підтримку та показати наскільки сильною може бути людина, незважаючи на життєві труднощі!

Полтавський Центр культури та дозвілля є майданчиком для реалізації проектів різної направленості та задовольняє потреби людей різних категорій. Кожного року заклад приймає близько 6000 людей з інвалідністю.

Більше 20 дітей вищезгаданої категорії відвідують творчі колективи ЦКД. Для людей з інвалідністю на базі ЦКД щорічно проводяться: розважально-ігрові програми до Дня святого Миколая та Різдвяних свят; Фестиваль творчості людей з інвалідністю “Від серця до серця”; Міжнародний пісенний фестиваль естрадної пісні для дітей та молоді з інвалідністю “Ніна Кірсо я вірю”; інклюзивні форуми.

проєкт, інвалідність

За темою:

  • Затуринський цвинтар: земельна комісія не підтримала проєкт розширення
  • У Полтаві стартував новий сезон ЩДК
  • У Полтаві презентували проєкт "Час прем’єр"
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.