ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:45 25.08


У Полтаві стартував Ladies Fest

Перший жіночий фестиваль Ladies Fest стартував у полтапвському парку Перемоги. Слоган фестивалю - "Жінка Добра" з бажанням творити добро.

Ladies Fest - світський освітній проект, що дозволяє жінкам знайти відповіді на хвилюючі їх питання, зустріти однодумців, познайомитися з кращими фахівцями в різних областях знань, на практиці випробувати різні способи пізнання себе і світу, насититися натхненням і зануритися в красу та здоров'я. 

Програму підібрали різноманітну: можна – дегустувати смаколики, можна фотографуватись на спеціальних локаціях, отримати медичну і психологічну консультацію, послухати історію успіху активних полтавок, дізнатись про інклюзивну освіту, сортування сміття, а можна – просто зробити зачіску, розмалювати і настрій, і навіть туфлі. Все – заради суспільного, духовного та економічного розвитку полтавок. 

Під час Ladies Fest розповідають про взаємовідносини у родині, спілкування з дітьми, їх розвиток, як розпочати власний бізнес, повірити у власну мрію і почати діяти, досягати результату, повідомляє КОЛО

Зокрема, доповіді спікерів — у сфері краси, відверті зустрічі з експертами на локаціях психології, де надають безкоштовні консультації, у бізнес-локаціях жінки діла та бізнесу розують, як почати та розвивати власну справу.

Всі ці жінки є учасницями організації «Ділові українські жінки у Полтавському регіоні» і знають, як досягати успіху у справі, бути красивою, вирішувати та долати проблеми. Кожна з гостей знайде актуальну тему для себе, – переконана Наталія Латиш, ідейна натхненниця заходу.

 

 


Увечері —  концерт та розіграш подарунків.  

Ladies Fest

За темою:

  • До Опішні запрошують в серпні пофестивалити
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.