ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

09:15 13.03


У Полтаві стартував набір до Школи аніматорів

У Школи аніматорів на полтавців чекають креативні заняття з тренерами, майстер-класи від найкращих майстрів мистецтва свята Полтави, цікаві люди і корисний досвід.

Долучитися до навчання запрошують полтавців віком від 16 до 25 років, які мають бажання стати аніматорами та зрозуміти, як правильно поводитися та розважати дітей.

Соціальна мета навчання – підготувати аніматорів, які зможуть працювати з дітьми будь-якого віку та дітьми з особливими потребами. Після закінчення Школи хлопці та дівчата надалі зможуть працювати в ігрових кімнатах міста.

 Тренерами будуть дівчата-аніматори, які крутяться цій сфері протягом 5 – 7 років. Вони працюють не лише в ігрових кімнатах, а й з пільговими категоріями населення. Тобто відвідують дитбудинки, онко-гематологічні відділення тощо. Також проводитимуться майстер-класи провідних агентств по створенню свят у нашому місті

розповіла організатор Наталія. 

 

Перше заняття Школи аніматорів відбудеться 14 березня.

Надалі ж заняття проходитимуть двічі на тиждень, щочетверга та щоп’ятниці з 17:00 по 19:00, на базі обласного молодіжного центру за адресою вул. Міщенка, 2.

Навчання — безкоштовне та триватиме протягом п’яти тижнів.

 

діти, благодійність, школа аніматорів

За темою:

  • Поліція знайшла водія мікроавтобуса, який збив школярку і втік із місця ДТП
  • У центрі Полтави водій збив дитину і втік із місця ДТП
  • Сім із половиною тисяч батьків не платять аліменти вчасно
  • Топ-5 за тиждень :