ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

19:00 01.02


У Полтаві стартував новий сезон ЩДК

30 січня у підвальному приміщенні ресторану "МузаБар" відбулася перша гра нового сезону "ЩДК по-полтавськи". Частина зібраних коштів буде направлена на підтримку окремих підрозділів ЗСУ.

 

Участь в новому сезоні (а минулий не був зіграний через війну) підтвердили 14 команд. Серед учасників - як досвідчені колективи, так і новачки. Кожного місяця планується проведення однієї гри, а підсумки сезону підбиватимуться за сумою балів, набраних кожною з команд.

Стартову гру сезону впевнено виграла команда "Барбара Бар" (капітан - Вадим Сухотін) - 21 бал із 36 можливих. Місця з другого по четверте розділили "Вабі Сабі", БТВ та "Шабля" - по 18 очок. Також у п'ятірці кращих - команда "Шляхта" (16 пунктів). Переможці та призери отримали прекрасні книги українських видавництв, а кращий знавець ігрового дня - Катерина Кролевська - квиток на моновиставу Наталії Могилевської від редакції "Полтава 365".

Наступна гра запланована на 21 лютого.

І за традицією, наводимо нашим читачам одне з авторських питань минулої гри.

Дядько Мішо, який завжди сяяв усмішкою, був останнім представником своєї професії в Сараєво і став символом духу міста. Після його смерті у 2014 році до стільця на вулиці маршала Тіто перехожі приносили квіти, свічки та… що ще?

Відповідь: взуття. Залік: туфлі, чоботи, мешти, черевики.

Коментар: "сяяв" - невеличка підказка в питанні. Чіка Мішо (дядько Мішо) із косовських ромів був спадковим чистильником взуття. Почавши працювати на вулицях Сараєво у 1952 році, він продовжував чистити взуття понад 60 років. Дядько Мішо пережив усю облогу Сараєво, не бажаючи залишати вулиці міста та підгодовуючи вуличних собак. Безжурний дядько Мішо назавжди залишився в пам'яті містян.

ЩДК, проєкт, інтелект, дозвілля

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.