ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

20:15 21.03


"Полтава 365" об'єднав інтелектуалів: стартував новий сезон ЩДК. ФОТО

Під патронатом нашого сайту у Полтаві стартував перший сезон інтелектуального шоу "Що? Де? Коли? По-полтавськи". Це спортивна версія популярної гри з авторськими питаннями та місцевим "колоритом".

У Полтаві стартував перший сезон ""Що? Де? Коли? По-полтавськи". Це інтелектуальна гра з цікавими авторськими питаннями, над якими працює авторська група на чолі зі Станіславом Майзусом.

Минулого четверга у гостиному кафе "Мохіто" зібралися представники 15 команд. Для деяких із них це був дебют у грі, проте чимало команд вже мають певний досвід участі у міських та навіть всеукраїнських турнірах зі ЩДК у його спортивній версії.

Сезон складається з десяти турів, а переможцем першого стала команда "Вабі Сабі" (капітан - Юрій Васильєв) - 19 правильних відповідей на 36 запитань. Кращим гравцем стартового туру визнано Юлію Деркач, яка отримала смачний подарунок від партнера турніру - полтавської фірми "Зоря".

Взагалі команди зіграли дуже рівно, тому перемогти у сезоні здатні не лише лідери, але й "темні конячки".

Турнірне становище команд після першого туру:

1. Вабі Сабі - 19. 2. Генератор Случайних Слов - 18. 3-4. DC та Параінтелектуали - по 16. 5. БТВ - 15. 6. Джимомо - 14. 7-9. Лось Барбудос, Святий Максиміліан та Library Bar - по 13. 10. Брама - 12. 11. Кобищанська культурна спілка - 11. 12-13. Feliway та Діти міських околиць - по 9. 14. Характерники - 8. 15. Патороч - 2.

Наступна, друга гра сезону має відбутися 27 квітня, у вівторок.

А тепер до вашої уваги одне із найкрасивіших питань туру.

У листі з міста Страсбурга від Миколи до Михайла був опис понад десяти осіб. Може здатися дивним, але в тому листі згадувалися навіть такі деталі, як тряска колін і гучне сякання в хустку. Назвіть прізвища Миколи і Михайла.

Відповідь: Гоголь у листі, описуючи німу сцену, давав рекомендації легендарному для Полтави акторові Щепкіну, як краще грати "Ревізора".

Додаткові файли:
турнирка.docx

інтелект, шоу, гра, дозвілля, проєкт

За темою:

  • Кременчук відвідав відомий український шоумен
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.