ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

08:45 29.03


У Полтаві стартував розпродаж рослин для дачників

У Полтаві просто неба на вул. Мазепи, 30 стартувала весняна виставка-продаж садово-ягідних та декоративних рослин. Місце традиційного садового ярмарку перенесли з площі перед ОЦЕВУМом до мікрорайону Алмазний.

Цієї весни любителів садівництва та власників дач очікує розпродаж рослин і насіння безпосередньо від питомників рослин та селекціонерів-виробників.

Відвідувачі тут можуть придбати плодові та декоративні дерева, кущі, квіти, хвойні рослини безпосередньо від тих, хто їх вирощував.

Є нагода поспілкуватися, почути поради боротьби з хворобами і шкідниками рослин, а головне — збагатитися новим асортиментом для саду і городу.

Виставка зібрала різноманітні рослини від звичайних до екзотичних, штамбових і колоновидних, від стійких до холоду до теплолюбивих, але адаптованих до наших зим.

Присутні й новинки селекцій, рослини, які тільки набирають популярності серед садівників та дачників.

Найбільша черга дачників вишукувалася до палатки питомника з Харківщини «Сад-Еліта». Полтавці навіть отримують приємні подарунки та рекомендації  фахівців для покращення урожайності і краси ландшафтного дизайну.

виставка, торгівля рослинами

За темою:

  • У Полтаві відкрилася фотовиставка "Погляд із минулого"
  • Міжнародна виставка "Це графіка" відкрилася у Кременчуці
  • На Полтавщині відкривається виставка про українців, які пережили полон
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.