ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:15 26.05


 У Полтаві створили нові паркові квести

Відтепер юним полтавцям буде доступна нова забавка в парках у вигляді пізнавальних квестів.

Так, у День європейських парків, 24 травня, команда poltava.look.city у складі Анни Шендрик та Анастасії Городчаніної презентували в мережі нову для Полтави руханку на повітрі для дітей – паркові квести.

Творці такого дозвілля переконані, що в парках повинні бути не лише класичні атракціони, а й різноманітні пізнавальні атракції, на яких діти в легкій грайливій формі пізнавали б себе і навколишній світ, пише ЗМІСТ.

Організатори обіцяють, що таке дозвілля буде, цікавим, веселим та пізнавальним для дітей, до того, проводитиметься на свіжому повітрі. Ці паркові квести найбільше підходять дітям віком від 8 до 14 років.

Також, вони відзначають, що квести в парку це – безпечне дозвілля оскільки він відбувається в межах парку де нема автомобілів. Крім того, це трохи вільного часу для батьків – від 40 до 60 хвилин.

Перший парковий квест, який вже доступний в парку Перемога та Корпусному парку, називається «Емоційний інтелект». Як відзначають його творці, завдяки цій забавці діти в легкій формі гри, допомагаючи жирафу-детективу, навчаться розпізнавати людські емоції, дізнаються про них цікаві факти і загалом підвищать власний емоційний інтелект.

Якщо ж учасники забажають пройти цей квест в іншому парку, варто написати про це організаторам.

Щоб долучитися до вже створеного паркового квесту «Емоційний інтелект» в тому чи іншому парку, потрібно перейти за посиланням.

У Полтаві створили нові паркові квести

 

 

 


Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.