ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:00 03.02


У Полтаві створюють муніципальну шахову школу

Гуманітарна комісія Полтавської міськради підтримала звернення Сергія Іващенка щодо створення секції з греко-римської боротьби та муніципальної школи (секції) з шахів для дітей і дорослих.

Депутати міської ради рекомендували створити робочу групу з підготовки пропозицій щодо створення міської шахово-шашкового клубу.

Директор ДЮШ «ОЛІМП» Полтавської обласної федерації шахів Юрій Рябенко розповів, що Полтава — єдиний обласний центр в Україні, де ще немає міської шахово-шашкової школи:

 — Я, як тренер, часто їжджу з дітьми на зиагання і бачу, як все організовано в інших містах. У нас дуже багато досягнень. Торік троє наших хлопців стали кандидатами в майстри спорту — Тарас Руденко, Мурад Бабаєв та Андрій Цяпко. Тарас Руденко також зайняв друге місце у чемпіонаті України. Два тижні тому був онлайновий турнір із розв’язування шахових завдань, брали участь 27 країн, 337 учасників. Наш хлопчик Тарас Руденко із великим відривом зайняв перше місце, а Ніка Рябенко зайняла шосте місце та стала кращою серед дівчат. Тому попит та потенціал у нас — колосальні. Ми просто зобов’язані дати дітям можливість розвиватися, — сказав Юрій Рябенко під час засідання комісії.

 

створення, муніципальна школа, спорт, шахи

За темою:

  • ДТП у Засуллі: пішохід опинився в лікарні
  • У Лубнах пройшов Олімпійський день
  • У ДТП на Полтавщині збили мотоцикліста
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.