ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:00 17.03


У Полтаві створять єдину цифрову топографічну основу міста

Цифрову карту як єдину цифрову топографічну основу міста Полтави буде створювати київська компанія до кінця цього року за 3 103 630 гривень.

  Управління з питань містобудування та архітектури Полтавської міської ради оголосило торги на Створення єдиної цифрової топографічної основи міста.

Про це повідомляє "Трибуна".

Топографічні карти – це карти високої точності, які використовують при вирішенні різних технічних завдань. Виготовляються вони на підставі знімальних робіт різного типу.

Зараз друковані топографічні карти вже не задовольняють сучасні вимоги, тому основним продуктом топографії стають цифрові. Їхньою перевагою є можливість оперативного створення та оновлення.

Де можуть використовуватися такі карти:

– інвентаризація та облік природних ресурсів;

– територіальне управління;

– ведення різних кадастрів (земельного, водного, лісового, міського та ін.);

– управління великими паливно-енергетичними комплексами;

– управління транспортом;

 управління військами;

– операторами послуг безпеки (армія, внутрішні війська, СБУ);

– міське управління;

– управління нерухомістю (розрахунки, пов’язані з капітальним будівництвом, прокладанням шляхів сполучення і ліній зв’язку).

Тобто цифрова топографічна карта може служити основою, на яку накладають шар спеціальної інформації. Наприклад дислокацію військ, екологічну обстановку, план робіт по усуненню стихійних лих та екологічних катастроф і т. д.

У досліджуваній закупівлі взяло участь три учасники:

ДП Українське державне аерогеодезичне підприємство

ТОВ «КАРТОГРАФІЯ+»

ТОВ «АНАЛІТИКА».

Пропозиція ДП «Українське державне аерогеодезичне підприємство» відхилена правомірно. Адже були відсутні деякі з документів, які вимагав замовник

— розповів Олександр Довгошей, аналітик ГО «Інституту аналітики та адвокації», яка є членом «Dozorro-спільноти».

Зазначимо, що, згідно з наданими договорами, ДП «Українське державне аерогеодезичне підприємство» співпрацювало з іншим учасником цих торгів — ТОВ «АНАЛІТИКА»  як субпідрядник по закупівлі з іншої області (підряд – система координат Миколаївської області).

Ця ситуація з субпідрядами може вказувати на те, що ринок в даній сфері послуг має малу кількість підрядників. Тому одне підприємство зверталося за послугами до іншого.

Переможцем  у торгах стало ТОВ «КАРТОГРАФІЯ+», що має 6 років досвіду. Серед 26 договорів товариства, найдорожчим є вказаний контракт з Управлінням з питань містобудування та архітектури.

Роботи зі створення єдиної цифрової топографічної основи нашого міста компанія має виконати до 18 грудня 2019 року.

тендер, топографія, карта

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.