ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:12 28.09


У Полтаві створять геоінформаційну 3D-систему

28 вересня міська рада та німецька урядова компанія GIZ домовилися про реалізацію цільової програми розвитку інформаційної системи містобудівного кадастру Полтави.

Мета програми —  створення єдиного банку геопросторових даних міста та оптимізація процесу прийняття управлінських рішень Полтавською міською радою при розробці та реалізації плану інтегрованого розвитку.

Створення банку, зокрема, дозволить отримувати актуальну інформацію про будівельні процеси в місті в режимі реального часу, повідомляє прес-служба міськради.

Керівник організації Матіас Брандт на прикладі своєї країни поділився досвідом щодо покращення різних сфер життєдіяльності міста. Зокрема, триває реконструкція парку культури та відпочинку  "Перемога", за співфінансування із  GIZ оновлюється його громадський простір.

Місто гарантує постійне функціонування Служби містобудівного кадастру та фінансування у повному обсязі, що передбачено у міській цільовій Програмі розвитку інформаційної системи містобудівного кадастру Полтави на 2017-2020 роки.

У цьому процесі Полтаву підтримують Уряди Німеччини та Швейцарії, які профінансують вдосконалення технічної та програмної інфраструктури, необхідної для побудови Містобудівного кадастру.

Планується, що майбутня геоінформаційна система буде 3D-формату, що дасть можливість розглядати об’єкти реєстрації як тривимірні:

Завдяки застосуванню нових технологій, зображуване буде більш якісним,  можна краще побачити усе, що відбувається у місті. Поліпшення системи кадастру дозволить отримувати більш надійну та прозору інформацію для усіх, кому вона потрібна

розповів керівник Інституту розвитку міст в Україні  Матіас Брандт.

 

геоінформаційна, 3D, система

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.