ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

20:40 31.08


У Полтаві створюють нову автоспільноту

В обласному центрі, слідом за Кременчуком, створюється автоспільнота взаємодопомоги на дорогах "Drive Help POLTAVA".

У Полтаві, слідом за Кременчуком, створюється автоспільнота взаємодопомоги "Drive Help POLTAVA", учасники якої планують допомагати один одному у складних ситуаціях на дорогах.

Організатор "Drive Help POLTAVA" Кирило Метьолкін каже, що активісти руху хочуть, щоб водії виявляли більше поваги, не були байдужими і допомагали один одному.

"Drive Help POLTAVA" — це некомерційна організація і не благодійний фонд, усі питання з відшкодування витрат вирішують між собою той, хто потребує допомоги, і той, хто її надає. Це група водіїв, які допомагають один одному при виникненні різних неприємностей на дорозі - від банального підвезення бензину до різних конфліктних ситуацій.

Як це працює

Зареєстрований учасник автоспільноти надсилає повідомлення на номер: (068) 798-52-91 із текстом, в якому вказує суть проблеми, своє місцезнаходження і номер телефону. Або пише прохання про допомогу в чаті спільноти у "Viber". Людина, яка може допомогти, телефонує на зазначений номер і допомагає вирішити проблеми разом. Про оплату послуг люди також домовляються між собою.

З усіх питань організації взаємодопомоги телефонуйте за номером: (066) 333-74-16 (Кирило). Електронна пошта: drive.help.poltava@gmail.com.

Незабаром планується запуск всеукраїнського форуму з окремими гілками для міст і ще багато цікавого, обіцяють організатори. А на початку вересня буде анонсована клубна зустріч в Полтаві.

транспорт, авто, спільнота, клуб

За темою:

  • З наступного року полтавці платитимуть за гаражі уп'ятеро дорожче
  • Що варто знати, якщо плануєте позбутися старого автомобіля
  • Відкрила категорію D: історія полтавки - водія автобуса
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.