ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:21 22.12


У Полтаві судили інформатора ДНР. ФОТО

Термін у два з половиною роки за гратами отримав бібліотекар із Миргорода за те, що повідомляв представнику ДНР відомості про польоти військової авіації. І обвинувачення, і підсудний подали апеляції.

Фото Олега Журавльова Фото Олега Журавльова Фото Олега Журавльова Фото Олега Журавльова Фото Олега Журавльова Фото Олега Журавльова Фото Олега Журавльова Фото Олега Журавльова Фото Олега Журавльова Фото Олега Журавльова Фото Олега Журавльова

У Полтаві відбулося перше засідання по цій справі.

Підсудний Юрій Марьян не заперечує, що спілкувався із представником незаконного формування ДНР на прізвище Пономаренко, а також повідомляв йому про польоти військових літаків з миргородського аеропорту. Проте працівник міської бібліотеки не вбачає своєї вини в цьому. За його поясненням, контакти Пономаренка він отримав від товариша, а регулярно здзвонюватися із членом ДНР миргородець почав, намагаючись врятувати із полону бойовиків сина свого знайомого.

Визволити полоненого Артема бойовик так і не допоміг. А відомості про вильоти Юрій Марьян йому повідомляв, боячись, що через відмову син знайомого постраждає. Так свою позицію пояснив сам підсудний. Також він стверджує, що повідомляв недостовірні дані і дзвонив Пономаренку в обід із приміщення бібліотеки, звідки не видно аеропорту. Окрім обвинувачення за участь у діяльності незаконних збройних формувань, у чоловіка знайшли незареєстрований пістолет.

Прокуратуру Полтавської області не влаштовує те, що у вироку врахували пом’якшуючі обставини, такі як догляд за пристарілою матір’ю, участь обвинуваченого в Афганській війні та проблеми зі здоров’ям.

Також суддів апеляційного суду просять переслухати аудіозаписи розмов обвинуваченого з Пономаренком та ухвалити новий вирок.

Апеляційний суд узяв справу на розгляд. Нагадаємо, Юрій Марьян з грудня 2014 по лютий 2015-го кілька разів дзвонив членові незаконного збройного формування ДНР і повідомляв час польотів військових літаків із миргородського аеродрому, їхні технічні характеристики та спорядження, передає "Лтава".

війна, ДНР, інформатор, суд

За темою:

  • Полтавці придбають пікапи для захисників за вісім мільйонів гривень
  • Танкіст із Кременчука отримав "Золотий хрест" за оборону Авдіївки
  • Сили оборони знищили 5 із 9 ракет і 27 "шахедів" в ніч на 20 червня
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.