ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:00 07.05


У Полтаві таємно погодили план забудови Прирічкового парку

Без анонсу та громадських активістів, які проти забудови на території Прирічкового парку, як неофіційно називають берег Ворскли в мікрорайоні Левада – у Полтаві відбулася архітектурно-містобудівна рада.

На ній розглядали та погодили єдине питання – проєкт детального плану території, обмеженої проспектом Миру, Прирічковим парком та проїздом. 

Архітектурно-містобудівна рада внесла зауваження з приводу проекту забудови території біля Прирічкового парку. Фахівці висловили зауваження щодо поверховості, вільного доступу до річки, а також реальності розміщення там дитячого будинку

Звіт про це на офіційному сайті Полтавської міської ради з'явився наприкінці робочого дня, на захід не запрошували громадськість.

Присутні були лише деякі депутати та  представники комунального закладу «Інститут розвитку міста». На засіданні проєкт, який, до речі, досі не оприлюднили, погодили. Наступний крок – громадські обговорення та розгляд та затвердження на сесії міської ради. У пресслужбі Полтавської міської ради закритість заходу прокоментували так: 

– Ніколи не було засідання онлайн, – сказала Аліна Рябоконь, керівниця пресслужби Полтавської міської ради. 

Микола Шевельов, головний архітектор міста, прокоментував так:

Це була архітектурно-містобудівна рада, до її складу активісти і депутати не входять. Окремо пізніше будуть проводитися громадські слухання. Це буде після доопрацювання проєкту, – сказав у коментарі kolo.news Микола Шевельов.

Нагадаємо, зона відпочинку біля річки, а не елітні багатоповерхівки – цю вимогу полтавців міська влада проігнорувала та дала старт забудові. Ділянка впритул до Прирічкового парку, як називають полтавці зелену зону біля річки в мікрорайоні «Левада», перетвориться на житловий квартал. Не подіяли ні мітинги, ні петиція, яка рекордно швидко набрала необхідну кількість голосів.

забудова, протест, парк, Левада

За темою:

  • На Полтавщині директорка ліцею жорстоко поводилася з дітьми
  • На смітнику у Глобиному знайшли живе немовля
  • У Полтаві шукають розкрадання під час ремонту укриття в будівлі облради
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.