ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

19:00 22.05


У Полтаві таки провели сесію міськради

Чергова сесія міськради з перервами тривала у Полтаві з минулого четверга, 16 травня. Сьогодні, 22 травня, її провели та закрили.

 

Сесія мала розпочатися о 12:00, але розпочалася на годину пізніше. Очевидно тому, що депутати знову чекали на рішення суду в справі екс-мера Мамая, вважає видання Коло. Варто зазначити, що розгляд цієї справи перенесли на 26 червня.  

Перед початком сесії депутати Полтавської міськради разом дивляться трансляцію засідання Верховної Ради. Секретар міськради Олександр Шамота оголосив засідання сесії відкритим о 13:10, зареєструвалося 32 обранці. Перед затвердженням порядку денного до трибуни вийшли депутати Євген Бєлоножко, Андрій Матковський та Юліан Матвійчук. Зокрема, Бєлоножко сказав про кризу влади та відсутність коаліції, а тому запропонував бути в тренді політичних подій і саморозпуститися, щоби провести повне перезавантаження влади. 

Після виступів затвердили порядок денний та винесли на розгляд питання "Про договір про погашення заборгованості перед територіальною громадою міста Полтави та виконання гарантійних зобов’язань". Нагадаємо, загальний обсяг інвестиційного проекту "Оновлення тролейбусного парку міста Полтава" - 10 млн євро, з них 8 млн євро буде спрямовано на придбання 40 одиниць нових тролейбусів, а 2 млн – на модернізацію тягових підстанцій. 

Депутати одноголосно підтримали це рішення.

Наступна сесія Полтавської міської ради відбудеться саме 26 червня - того ж дня очікується і рішення у справі Мамая.

політикум, влада, міськрада, сесія, Олександр Мамай, суд

За темою:

  • Облрада звернеться до Мінкульту за дозволом демонтувати Монумент Слави у Полтаві
  • Полтаву визнали "непрозорим" містом
  • Житло для ВПО облаштують у чотирьох громадах Полтавщини
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.