ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:30 05.08


У Полтаві тимчасово обмежили ПЛР аналізи на коронавірус

У Полтаві тимчасово ПЛР аналізи на коронавірус робитимуть обмеженій кількості людей.

Наплив людей надто великий, вірусологічна лабораторія не може упоратись із навантаженням, тож на платній основі ПЛР аналізи робитимуть лише обмеженій кількості людей.

Ідеться про платні аналізи.

Про це повідомляє ДУ «Полтавський обласний лабораторний центр МОЗ України», яка і проводила дослідження методом ПЛР. 

ПЛР на платній основі робитимуть тільки для осіб, які бажають достроково знятись із самоізоляції (наявність додатку «Дій вдома» – обов’язкова).

Нагадаємо,  лабораторний центр почав надавати платні послуги, бо був попит населення на ПЛР аналізи. Така послуга необхідна тим, кому для виїзду за кордон треба довідка про негативний результат дослідження на коронавірус, або для тих, хто достроково хоче знятись із самоізоляції. 

Полтавці почали активно мігрувати, відпочивати, а відтак – зросла потреба і в ПЛР аналізах. Лабораторний центр має обмежені ресурси і за добу не може взяти та обробити більше аналізів, ніж дозволяють потужності.

Тим, у кого є підозра на коронавірусну інфекцію і аналіз призначив лікар, роблять його безкоштовно.

Нині щодня з області надходить близько 300 зразків біоматеріалів, а потужність лабораторії – 250, тож ми робимо перш за все те, що вкрай необхідно, – пояснив Андрій Хайлов, директор лабораторного центру. 

Передовсім роблять безкоштовні аналізи онкохворим, у яких буде планова госпіталізація, тим, у кого підозри на коронавірус та контактним особам.

Відбір матеріалу для дослідження проводиться медичними працівниками шляхом взяття мазків із зіву та носа за адресою: вул. Ватутіна 35-А, м. Полтава, з понеділка по п’ятницю з 9 до 11 години.

коронавірус, аналізи, обмеження

За темою:

  • За минулу добу на Полтавщині - плюс 100 випадків коронавірусу
  • На Полтавщині знову діють обмеження "помаранчевої" зони
  • На Полтавщині від коронавірусу вже померло 856 людей
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.